Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z czystym sercem i sumieniem polecam:  Jurkowski Piotr, lek. stomatolog. Spec. chirurgii stomatologicznej Telefon kontaktowy:  81 533 86 19 Dane adresowe:  ul. Stanisława Leszczyńskiego 38 lok. 1 20-068 Lublin Dni i godziny przyjęć:  poniedziałek - piątek: 10.00-19.00 Pan Doktor sprawdził się w najtrudniejszych rodzinnych problemach z zębami (usuwanie ósemek, w tym rosnących nietypowo, plomby, leczenie kanałowe, implant). Fachowość, kultura, poczucie humoru - naprawdę świetny dentysta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam w szczególności klinikę stomatologiczną new-dent ( ***new-dent.pl ), która stosuje najnowocześniejsze metody leczenia. chodzimy tam wraz z rodziną leczyć zęby już od dość dawna, jestem zadowolona z usług tej kliniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej pójsc do najlepszego dentysty ******artident.pl/pl/ w kraju . polcam bo sam chodzę od dwóch lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może tutaj poszukajcie na rankingu ***s://ranking.abczdrowie.pl/s/stomatolog/lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie macie zdanie o ***idealmed.com.pl/? siostra była i poleca bardzo, wyczuwam, że konieczne będzie kanałowe leczenie, siostra miała to samo i mówi że z blombą  nie ma problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na szczęście mam już swój gabinet stomatologiczny, w którym dbam o swoje zęby. Korzystam z usług przychodni stomatologicznej Dental. Tam dbają o każdego pacjenta i mają naprawdę szeroki zakres świadczonych usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmujemy się organizacją leczenia stomatologicznego na poziomie Europejskim we Lwowie. Gwarantujemy najwyższą jakość i niskie ceny. Wsparcie logistyczne dla pobytu na życzenie klienta. ***s://dentystalwow.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem tylko i wyłącznie Dental na ul. Lwowskiej. Kilka placówek w Lublinie już zwiedziłam, jednak to do nich wracam jak tylko zacznie boleć mnie ząb. Placówka zawsze czysta, sterylna i wysprzątana. Czego niestety nie można powiedzieć o wszystkich w mieście. Ceny za zabiegi bardzo konkurencyjne. Jak leczyć zęby to tylko u nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli zależy Wam na kimś kto zna się na rzeczy to tylko i wyłącznie New-Dent . Chodzę do nich od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Atomosfera w gabinecie zawsze mega sympatyczna, to aż człowiek się inaczej czuje. Dzięki nim pozbyłem się swojego leku przed dentystami. Chodzę do placówki na Nowowiejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tu hejtu i reklam. Ja z kolei chciałem serdecznie podziękować poprzedniej "klinice" za "opiekę" nad całą naszą rodziną i serdecznie całe szczęście, że koleżanka z pracy poleciła mojej Żonie Pana Marcina z  ***s://mdentalclinic.pl/ . Prawdziwy specjalista, dentysta z powołąnia. Dziękuję i będę polecał z całą rodziną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...